YÖNETİM KURULU

FahriErmisler

Fahri ERMİŞLER

Yönetim Kurulu Başkanı

13.10.1975 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Ravini Mermer Pazarlama ve İhracat San. A.Ş.’yi temsil etmektedir. Bir önceki dönemde başarılı bir şekilde Meclis ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak Balıkesir Sanayi Odası’na hizmet etmiş olup, mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Başkanı olarak temsil etmektedir.

 

.MuratYilmaz

Murat YILMAZ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

11.03.1971 Balıkesir doğumludur. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur. Yılmaz Turizm San. ve Tic. A.Ş.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak temsil etmektedir.

 

RifatKöybasioglu

Rifat KÖYBAŞIOĞLU

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi

24.08.1977 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur. İngilizce bilmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

mustafabaki Yarımdag

Mustafa Baki YARIMDAĞ

Yönetim Kurulu Üyesi

28.11.1969 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. Hü-Dağ Metal İnşaat Taah. Hırd. Paz. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

muhammetSeremet

Muhammet ŞEREMET

Yönetim Kurulu Üyesi

20.08.1973 Kepsut doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. M. Hasbi Koray Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Komando Av Malzemeleri ve Sarraflık San. Tic. Ltd. Şti.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

OzcanSengörenoglu

Özcan ŞENGÖRENOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

01.01.1969 Balıkesir doğumludur. M. Hasbi Koray Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Terminal Temizlik Güvenlik Taşımacılık Gıda İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

murat_adisanoglu

Murat ADISANOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

16.12.1976 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Orta derece İngilizce bilmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

AhmetAyhan Kavus

Ahmet Ayhan KAVUŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

19.06.1974 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olup İngilizce bilmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

 

 

HamitAdın

Hamit ADIN

Yönetim Kurulu Üyesi

08.06.1977 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Şelale Hafriyat Lojistik Nakliye Taş. İnş. Yapı Malz. Mad. Hazır Bet. San. Tic. Ltd. Şti.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

faruk_toplu

Ömer Faruk TOPLU

Yönetim Kurulu Üyesi

16.04.1979 Balıkesir doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 

SinanErgüven

Sinan ERGÜVEN

Yönetim Kurulu Üyesi

25.01.1975 Dursunbey doğumludur. Evli ve üç çocuk babasıdır. Ergüven Mega Yıldız Turizm Otel Taşımacılık Res. İşl. Gıda Tah. İnş. San. Ltd. Şti.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.