ASSEMBLY

mustafakeremkirimli

MUSTAFA KEREM KIRIMLI

Meclis Başkanı

15.11.1976 Balıkesir doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Kırımlı Boya ve İnşaat Malzemeleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti'yi temsil etmektedir. Bir önceki dönemde başarılı bir şekilde Meclis üyesi olarak Odamıza hizmet etmiş olup, mevcut dönemde Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak temsil etmiş olup, şu anda Meclis Başkanlığı görevini ifşa etmektedir.

Hasan BAHÇIVANOĞLU

Meclis Başkan Yardımcısı

12.04.1958 Bigadiç doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Lisesi mezunudur. Bir önceki dönemde başarılı bir şekilde meclis üyesi olarak Odamıza hizmet etmiş olup, mevcut dönemde Odamızı Meclis Başkan Yardımcısı olarak temsil etmektedir.


Okan TELAŞELİ

Meclis Başkan Yardımcısı

15.05.1976 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Biyoloji bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Hibot Eğitim Ticaret Sanayi İnşaat ve Turizm Ltd. Şti’yi temsil etmektedir. Bir önceki dönemde başarılı bir şekilde meclis üyesi olarak Odamıza hizmet etmiş olup, mevcut dönemde Odamızı Meclis Başkan Yardımcısı olarak temsil etmektedir.


İlhan GÜLENÇ

Meclis Katip Üyesi

22.02.1988 Dursunbey doğumlu ve evlidir. Dursunbey Anadolu Teknik Lisesi Mezunudur. Gülenç Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ni temsil etmektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

 


Hasan ÖZATEŞ

Meclis Üyesi

02.01.1981 Balıkesir doğumludur. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Özateş Toptan Gıda Mad. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir.

 


İsmail Hakkı Sandıkçı

Meclis Üyesi

03.01.1966 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Ticaret Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir.

 


Fahri-Ermisler-Y

Fahri ERMİŞLER

Meclis Üyesi

13.10.1975 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Ravini Mermer Pazarlama ve İhracat San. A.Ş.’yi temsil etmektedir. Bir önceki dönemde başarılı bir şekilde Meclis Üyesi olarak Balıkesir Sanayi Odasına hizmet etmiş olup, mevcut dönemde Odamızı Yönetim Kurulu Başkanı olarak temsil etmektedir.


 

İsmail KIYMAZ

Meclis Üyesi

22.03.1976 Dursunbey doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Programlar Muhasebe Bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Pakçam Kerestecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.

 


Mustafa Baki YARIMDAĞ

Meclis Üyesi

28.11.1969 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.Hü-Dağ Metal İnşaat Taah. Hırd. Paz. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 


Tuncay KAYMAK

Meclis Üyesi

08.01.1971 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Merkez Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Dosan Ticari Buzdolabı İmali Gıda Tem. Mad. Ür. İnş. ve Taah. San. Tic. Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.

 


Murat HALICIOĞLU

Meclis Üyesi

08.10.1978 Gerede doğumludur. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.'yi temsil etmektedir.

 


İbrahim ONUR

Meclis Üyesi

23.09.1976 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Lisesi mezunudur. Balıkesir Onur Ofset Matbaacılık Reklam Organizasyon Havai Fişek Av Malzemeleri Eğlence Parkı Çiçekcilik Tic. Ltd. Şti.ni temsil etmektedir.


Hüseyin Yüksel CAMCIOĞLU

Meclis Üyesi

14.08.1972 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. Camcıoğlu Palet Nakliye Hayv. Orman Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.

 

Hamit ADIN

Meclis Üyesi

08.06.1977 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Şelale Hafriyat Lojistik Nakliye Taş. İnş. Yapı Malz. Mad. Hazır Bet. San. Tic. Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 


MuratYilmaz

Murat YILMAZ

Meclis Üyesi

11.03.1971 Balıkesir doğumludur. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur. Yılmaz Turizm San. ve Tic. A.Ş.’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak temsil etmektedir.

 


SenolSahin

Şenol Şahin

Meclis Üyesi

06.02.1968 Balıkesir doğumludur. Evli ve üç çocuk babasıdır. Balıkesir Lisesi mezunudur. Yetimoğlu İnşaat Nakliye Hafriyat Yıkım ve Taahhüt İşleri San. ve Tic. Ltd. Şti'ni temsil etmektedir.

 


AyhanKurucaAyhan Kuruca

Meclis Üyesi

11.10.1963 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunudur. Lider Telekomünikasyon' ı temsil etmektedir.


ErselYolcu

Ersel YOLCU

Meclis Üyesi

11.11.1984 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Özel Fırat Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Karahallılar Otomotiv Akaryakıt Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. A.Ş.'yi temsil etmektedir.

 


AydınGünes

Aydın GÜNEŞ

Meclis Üyesi

09.02.1973 Kurtdereli doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. Güneş Traktör Otomotiv Tarım Hay. Paz. İth. İhr. Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir.

 


OnurOrtakoylu

Onur Ortaköylü

Meclis Üyesi

11.02.1985 Balıkesir doğumludur. İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Karesi Akaryakıt Dağıtım ve Ticaret A.Ş.'ni temsil etmektedir.

 


Süphan CANDEMİR

Meclis Üyesi

 


Uğur KULA

Meclis Üyesi

13.08.1983 Balıkesir doğumludur. İzmir Ekonomi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Kula Yağ ve Emek Yem Sanayi Ticaret A.Ş.'yi temsil etmektedir.

 


Atilla ACAR

Meclis Üyesi

28.02.1964 Balıkesir doğumludur. Evli ve üç çocuk babasıdır. Çiçek Yağ Has Un ve Yem Fabrikaları A.Ş.'yi temsil etmektedir.

 


GökhanArda

Gökhan ARDA

Meclis Üyesi

10.06.1977 Balıkesir doğumludur. Özel Altuğ Yurdakuloğlu Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. ARD Atılım Tarım Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.

 


Rıfat KÖYBAŞIOĞLU

Meclis Üyesi

24.08.1977 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur. İngilizce bilmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Sayman Üyesi olarak temsil etmektedir.

 


EsrefKocak

Eşref KOÇAK

Meclis Üyesi

01.08.1972 Kızılcahamam doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Balıkesir Kahveci Gıda İmalat Pazarlama Dağıtım San. ve Tic. Ltd. Şti’yi temsil etmektedir.

 


Veli BÜYÜKGÜLDALI

Meclis Üyesi

27.05.1975 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Sındırgı Lisesi mezunudur. Orta derece İngilizce bilmektedir.
 


ismailOzkaymak

Cemal BOZTAŞ

Meclis Üyesi

07.07.1977 Balıkesir doğumludur. Balıkesir İmam Hatip Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir.


Murat ADISANOĞLU

Meclis Üyesi

16.12.1976 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Orta derece İngilizce bilmektedir.


Ömer Faruk TOPLU

Meclis Üyesi

16.04.1979 Balıkesir doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Zühtü Özkardaşlar Lisesi mezunudur. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.


muhammetSeremet

Muhammet ŞEREMET

Meclis Üyesi

20.08.1973 Kepsut doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. M. Hasbi Koray Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Komando Av Malzemeleri ve Sarraflık San. Tic. Ltd. Şti’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.


Yasin SAĞAY

Meclis Üyesi

04.02.1979 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Endüstri Meslek Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Balkes Nakliye ve Lojistik Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.


Özkan SAVRAN

Meclis Üyesi

30.12.1973 Hannover/Almanya doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümü mezunudur.


Ali AKKOCA

Meclis Üyesi

26.09.1987 Balıkesir doğumludur. Evli ve dört çocuk babasıdır. Akka Taşımacılık Lojistik Turizm San. ve Tic.Ltd. Şti'ni temsil etmektedir.


İbrahim SAVAŞ

Meclis Üyesi

21.10.1962 Balıkesir doğumludur. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümü mezunudur.


Ahmet Ayhan KAVUŞ

Meclis Üyesi

19.06.1974 Balıkesir doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olup İngilizce bilmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 


Sinan ERGÜVEN

Meclis Üyesi

25.01.1975 Dursunbey doğumludur. Evli ve üç çocuk babasıdır. Ergüven Mega Yıldız Turizm Otel Taşımacılık Res. İşl. Gıda Tah. İnş. San. Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.


İrfan GÜNSAY

Meclis Üyesi

16.05.1971 Köln/Almanya doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. Altın Akgün Kuyumculuk San ve Tic Ltd Şti'ni temsil etmektedir.


Ömer Utku İSKAR

Meclis Üyesi

05.02.1971 Balıkesir doğumludur. Balıkesir Lisesi mezunudur. İskar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir.


Ümit DEMİRBAŞ

Meclis Üyesi

10.01.1979 Balıkesir doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir. Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümü mezunudur.


Ahmet YAVUZ

Meclis Üyesi

29.12.1980 Edirne doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü mezunudur. İngilizce bilmektedir. Park Ticaret ve Turizm İşletmecilik A.Ş. Balıkesir Şb.'ni temsil etmektedir.

 


Özcan ŞENGÖRENOĞLU

Meclis Üyesi

01.01.1969 Balıkesir doğumludur. M. Hasbi Koray Lisesi mezunudur. İngilizce bilmektedir. Terminal Temizlik Güvenlik Taşımacılık Gıda İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti’yi temsil etmektedir. Odamızı Meclis Üyeliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi olarak temsil etmektedir.

 


Murat BALKAN

Meclis Üyesi

05.07.1981 Savaştepe Balıkesir doğumludur. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi mezunudur. İngilizce bilmektedir.Esma Özel Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Ltd. Şti' yi temsil etmektedir.

 


OnurYerceOnur YERCE

Meclis Üyesi

 22.05.1983 İzmir doğumludur. İngilizce bilmektedir. Aliant İnternational Uluslararası İşletme bölümü mezunudur. Yerce Fotoğrafçılık San. Tic. Ltd. Şti.'yi temsil etmektedir.

 


Selim AKIBAT

Meclis Üyesi

 12.07.1976 Balıkesir doğumludur. İngilizce bilmektedir. Akıbatlar Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'yi temsil etmektedir.

 


Murat ORUÇ

Meclis Üyesi

 


Ali TELEK

Meclis Üyesi