It also has a positive effect on the cardiovascular system, slowing the heart rate. This eliminates nervous excitement, anxiety and normalization of sleep. You can choose the water temperature and the duration of the procedure individually. The procedure is performed in the second half of the day after 2 hours after a meal. After bathing, you need to stand for 1-2 hours. The course of treatment is 7-20 treatments. The elderly and immune disease appears after reducing half of iodized salt Bromo bathroom. Breeding feet naltrexone buy without prescription canada - breath. Back to the beginning - exhale mode. At an annual average. Performance 5-6 times. Grass Stachys sylvatica infusion Take 1 tbsp ready to pump three times a day. 150 ml alcohol 70% currently of great importance in the medical rehabilitation of women who undergo acute uterus and appendages inflammatory diseases times. Rehabilitation is a complex of curative and preventive measures aimed at restoring women\'s health, and restore all the functions of the female body system, damaged as a result of the disease.

KOSGEB

KOSGEB DESTEKLERİ

Bu Yönetmeliğin amacı; küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin tanımına, niteliklerine ve sınıflandırılmasına ilişkin esasların belirlenmesi ve bu tanım ve esasların tüm kurum ve kuruluşların uygulamalarında esas alınmasını sağlamaktır.

KOBİ ve girişimcilerin rekabet güçlerini geliştirecek destek ve hizmetler sunarak ekonomik ve sosyal kalkınmadaki paylarını artırmak misyonu küresel pazarda söz sahibi KOBİ’ler için güçlü ve öncü KOSGEB vizyonu ile kurulmuştur.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

KOSGEB BALIKESİR ŞUBESİ

Adres: Kasaplar Mahallesi Okul Sokak Numara 14 Posta Kutusu 10100  Altı eylül / BALIKESİR

Tel: 0-266-244-20-33

Faks: 0-266-24429-33

E-posta: balikesir@kosgeb.gov.tr